هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ آگوست 18, 2018 ساعت 12:06 |

استاندار آذربایجان غربی گفت: ورزشهای همگانی باید در بین اقشار مختلف مردم نهادینه شود.

دکتر شهریاری استاندار آذربایجان غربی در دیدار با دکتر علی مجدآراء رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی که در محل دفتر استانداری برگزار شد ، با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزشهای همگانی در سلامت افراد جامعه گفت: ورزشهای همگانی باید به عنوان یک فرهنگ در بین اقشار مختلف مردم جامعه نهادیه شود.

وی توسعه ورزشهای همگانی را در ارتقای شاخص های اجتماعی و فرهنگی نیز موثر دانست و گفت: دانشگاه ها ، آموزش و پرورش و شهردای ها می توانند در این زمینه فعالتر عمل کنند.

وی ادامه داد: برای فراگیر شدن ورزش همگانی نیاز به اعتبارات ملی است و فدراسیون باید در این زمینه به استان کمک کند.

دکتر علی مجدآرا، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی نیز در این دیدار گفت: ورزش های همگانی موجب رشد سلامت و نشاط عمومی و کارآمدی ارتباطات اجتماعی و استحکام پیوندهای عاطفی در بین آحاد مردم می شود و بر این اساس باید با همکاری نهادها و اختصاص ردیف بودجه‌های جداگانه بر توسعه این ورزش در بین خانواده ها تلاش شود.

وی افزود: در این خصوص و با تلاش های صورت گرفته، مجلس مصوبه ای بر اختصاص بودجه ۲۷صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده برای اختصاص بر توسعه ورزش در جامعه با محوریت ورزش همگانی تصویب شده است.

در خاتمه این دیدار که دکتر چمن‌گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان و عباس خورشیدی رئیس هیات ورزش های همگانی استان نیز حضور داشتند، مجدآرا نشان سفیر ورزش همگانی را به شهریاری استاندار آذربایجان غربی اهدا کرد.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد