برگزاري همایش بزرگ پیاده روی دانش آموزی ارومیه گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش

در سومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، همایش پیاده‌روی دانش‌آموزی با هدف فرهنگسازی ورزش دانش‌آموزی در محیطی بانشاط در منطقه صمدزاده ارومیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان آذربایجان غربی، همزمان با سومین روز هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور بیش از یک هزار دانش‌آموز مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه منطقه صمدزاده ارومیه همایش پیاده‌روی دانش‌آموزی برگزار شد.
به گفته شهلا مومن رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، هدف از این همایش که بیش از یک هزار دانش‌آموز مدارس منطقه صمدزاده حضور داشتند، توسعه ورزش دانش‌آموزی و فرهنگسازی ورزش برای دانش‌آموزان بود و قرار است این همایش در 3 منطقه دیگر ارومیه نیز برگزار شود.
شور و نشاط دانش آموزان و سلامتی روحی و جسمی از نتایج این برنامه مفرح بود که با مشارکت سه مدرسه شقایق، سمیه و مرضیه ارومیه برگزار شد.
در پایان این مراسم که با حضور معاون ورزشی و رؤسای گروه های بانوان، همگانی و روستایی و عشایری اداره کل ورزش و جوانان و معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در دبیرستان مرضیه ارومیه برگزار شد و در پايان اين همايش از طرف هيات ورزش هاي همگاني از طريق قرعه کشی جوایز نفیس ورزشی به دانش آموزان اهداء شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *