هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

به روز رسانی می شود ......
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ مهر ۲۸, ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۸ |

در سومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، همایش پیاده‌روی دانش‌آموزی با هدف فرهنگسازی ورزش دانش‌آموزی در محیطی بانشاط در منطقه صمدزاده ارومیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان آذربایجان غربی، همزمان با سومین روز هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور بیش از یک هزار دانش‌آموز مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه منطقه صمدزاده ارومیه همایش پیاده‌روی دانش‌آموزی برگزار شد.
به گفته شهلا مومن رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، هدف از این همایش که بیش از یک هزار دانش‌آموز مدارس منطقه صمدزاده حضور داشتند، توسعه ورزش دانش‌آموزی و فرهنگسازی ورزش برای دانش‌آموزان بود و قرار است این همایش در ۳ منطقه دیگر ارومیه نیز برگزار شود.
شور و نشاط دانش آموزان و سلامتی روحی و جسمی از نتایج این برنامه مفرح بود که با مشارکت سه مدرسه شقایق، سمیه و مرضیه ارومیه برگزار شد.
در پایان این مراسم که با حضور معاون ورزشی و رؤسای گروه های بانوان، همگانی و روستایی و عشایری اداره کل ورزش و جوانان و معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در دبیرستان مرضیه ارومیه برگزار شد و در پایان این همایش از طرف هیات ورزش های همگانی از طریق قرعه کشی جوایز نفیس ورزشی به دانش آموزان اهداء شد .

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد