هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ سپتامبر 24, 2018 ساعت 14:20 |

سومین نشست هماهنگی همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی ارومیه گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان آذربایجان غربی، صبح امروز سومین نشست هماهنگی همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی ارومیه با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی و کارشناسان و مدیران ستادی مجموعه ورزش و جوانان در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
در این نشست که ملامحمدی زاده سرپرست فرمانداری ارومیه، دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، محمدی سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و نمایندگان شهرداری ارومیه، نیروی انتظامی و خورشیدی رئیس هیات ورزش های همگانی استان حضور داشتند.
در ابتدای این جلسه دکتر خورشیدی رئیس هیأت ورزش های همگانی استان به ارائه گزارشی از روند برنامه ریزی و اقدامات انجام شده برای برگزاری همایش پرداخت.
محمدی سرپرست اداره کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و جمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی نیز در این جلسه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مسیر همایش و نحوه همکاری و تعامل ادارات و دستگاه های اجرایی پرداختند.
دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان و ملامحمدی زاده سرپرست فرمانداری ارومیه نیز بر اهتمام عمومی و همکاری مشترک دستگاه های اجرایی در برگزاری شایسته این همایش و ایجاد فضایی بانشاط در راستای تعمیم ورزش های همگانی و اعتلای سطح سلامت جسمی و روحی جامعه تأکید کردند.
در این جلسه مسیر پارک دانشجو ( گوللرباغی) تا پارک ائللرباغی بعنوان مسیر همایش پیاده روی خانوادگی ارومیه انتخاب و مقرر گردید با هماهنگی فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان جریان این همایش بصورت زنده از طریق شبکه سوم و استانی سیما پخش گردد.
اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی، پخش زنده تلویزیونی، آماده سازی جایگاه و برگزاری مراسم پایانی همایش، توزیع تعرفه ها و تدارک و تهیه جوایز و نحوه قرعه کشی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ارومیه 27 مهرماه برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد