برگزاری سومین نشست هماهنگی پیاده روی خانوادگی ارومیه

سومین نشست هماهنگی همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی ارومیه گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان آذربایجان غربی، صبح امروز سومین نشست هماهنگی همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی ارومیه با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی و کارشناسان و مدیران ستادی مجموعه ورزش و جوانان در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
در این نشست که ملامحمدی زاده سرپرست فرمانداری ارومیه، دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، محمدی سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و نمایندگان شهرداری ارومیه، نیروی انتظامی و خورشیدی رئیس هیات ورزش های همگانی استان حضور داشتند.
در ابتدای این جلسه دکتر خورشیدی رئیس هیأت ورزش های همگانی استان به ارائه گزارشی از روند برنامه ریزی و اقدامات انجام شده برای برگزاری همایش پرداخت.
محمدی سرپرست اداره کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و جمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی نیز در این جلسه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مسیر همایش و نحوه همکاری و تعامل ادارات و دستگاه های اجرایی پرداختند.
دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان و ملامحمدی زاده سرپرست فرمانداری ارومیه نیز بر اهتمام عمومی و همکاری مشترک دستگاه های اجرایی در برگزاری شایسته این همایش و ایجاد فضایی بانشاط در راستای تعمیم ورزش های همگانی و اعتلای سطح سلامت جسمی و روحی جامعه تأکید کردند.
در این جلسه مسیر پارک دانشجو ( گوللرباغی) تا پارک ائللرباغی بعنوان مسیر همایش پیاده روی خانوادگی ارومیه انتخاب و مقرر گردید با هماهنگی فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان جریان این همایش بصورت زنده از طریق شبکه سوم و استانی سیما پخش گردد.
اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی، پخش زنده تلویزیونی، آماده سازی جایگاه و برگزاری مراسم پایانی همایش، توزیع تعرفه ها و تدارک و تهیه جوایز و نحوه قرعه کشی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ارومیه 27 مهرماه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *