هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اکتبر 18, 2017 ساعت 16:25 |

بمناسبت هفته تربیت بدنی ، همایش ورزش صبحگاهی در پارک گوللر باغی ارومیه برگزار شد .

برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش صبح روز چهارشنبه 26 مهرماه با شعار ورزش ، سلامت ، فرهنگ، امید با نواخته شدن زنگ ورزش و انجام ورزش صبحگاهی مجموعه ورزش و جوانان و خانواده ها و کارکنان دستگاههای اجرایی استان آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی همزمان با 26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش ، زنگ ورزش در پارک ها ، مدارس و دانشگاهها و دستگاههای اجرایی استان و با حضور پر شور خانواده ها، کارکنان دستگاههای اجرایی ، دانش آموزان و دانشجویان در سراسر استان نواخته شد و مراسم ورزش صبحگاهی به شکل با شکوهی برگزار گردید .
در یکی از این مراسم ها که در پارک گوللرباغی ارومیه برگزار شد و توسط شبکه استانی به صورت زنده و تولیدی پوشش داده شد ابتدا توسط پورایراندوست معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان زنگ ورزش به صدا در آمد و حاضرین در محل به پیاده روی و ورزش صبحگاهی در فضای بسیار با نشاط پرداختند .
در این مراسم دکتر چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان استان ورزش را مایه سرزندگی و نشاط و سلامت روحی و جسمی دانست و گفت : ورزش نماد سلامت و صلابت ، عزت و افتخار و توسعه اجتماعی می باشد که باعث دوستی ومحبت و همدلی می شود و تأثیرات بسزایی در کارایی و بهروری کارکنان و شاغلین و اصناف دیگر دارد .
چمن گلی افزود : راه مبارزه با آسیب اجتماعی و هرگونه بیماری ها ، پرداختن به ورزش است که باید دستگاههای اجرایی و مسئولین کشوری و استانی در راستای توسعه و تعمیم ورزش همگانی از خود همت و تلاش بالایی نشان دهند تا بتوان جامعه ای سالم و سلامت داشته باشیم .
هفته تربیت بدنی و ورزش از 26 مهر ماه آغاز و تا 2 آبان ماه ادامه دارد .

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد