برگزاری و اجرای ۱۹ برنامه توسط هیات همگانی در هفته تربیت بدنی

دبیر هیات ورزش‌های همگانی از برگزاری و اجرای 19 عنوان برنامه توسط این هیات در هفته تربیت‌بدنی و ورزش خبرداد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان آذربایجان غربی، مرتضی فتاح‌پور دبیر هیات ورزش‌های همگانی استان در تشریح برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: امسال 19 عنوان برنامه برای هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرهای مختلف استان برنامه‌ریزی شده و از آن جمله می‌توان به برگزاری همایش‌های ورزشی و دوره‌های آموزشی اشاره کرد.
وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هیات، برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری است که یازدهم آبان‌ماه در میاندوآب برگزار می‌شود و از شبکه سوم سیما بصورت زنده پخش خواهد شد.
وی افزود: حضور در نمایشگاه هیات‌های ورزشی، برگزاری مسابقات پیاده‌روی صبح‌گاهی، برگزاری دوره های آموزشی از جمله دوره مربیگری آمادگی جسمانی در بوکان، سمینار یوگا در مهاباد و دوره مربیگری ایروبیک در ماکو از دیگر برنامه‌های ویژه هفته تربیت بدنی در استان خواهد بود.
دبیر هیات ورزش‌های همگانی خاطر نشان کرد: همایش پیاده‌روی در 4 منطقه ارومیه، مسابقات پیشکسوتان، آمادگی جسمانی، طناب کشی و کارمندان دولت در همه شهرستان‌ها، برگزاری همایش کوهپیمایی و ورزش صبح‌گاهی، تجلیل از پیشکسوتان، برگزاری جشنواره بازیها و ورزش کودکان و جشنواره غذاهای سنتی و ورزش‌های همگانی از عناوین برنامه‌های هیات ورزش های همگانی در شهرستان‌های مختلف استان خواهد بود.
فتاح‌پور در خاتمه گفت: حضور در رژه هیات‌های ورزشی در روز 26 آبان‌ماه دیگر برنامه هفته تربیت‌بدنی و ورزش خواهد بود که هیات ورزش‌هاش همگانی در آن حضور خواهد یافت و ما از طریق اجرای این برنامه ها به دنبال تعمیم ورزش و فرهنگ سلامت محوری در بین مردم هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *