هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ آگوست 8, 2015 ساعت 07:31 |

هیئت ورزشهای همگانی استانتیم داژبال هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی آقایان نایب قهرمان مسابقات کشوری شدند ، که این مقام را به جامعه ورزشی و هیئت ورزشهای همگانی استان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم .

این رقابت ها با حضور ۱۰ تیم به میزبانی مجموعه ورزشی حکیم فردوسی شهرستان فردیس برگزار شد و در نهایت تیم زنجان به عنوان قهرمانی کشور رسید.
تیم 7 نفره آذربایجان غربی توانست جایگاه دوم را به سرپرستی و داوری غنی زاده از آن خود نماید و تهران نیز رتبه ی سوم را بدست آورد.
این رقابت ها حکم انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات آسیایی ملبورن استرالیا و جهانی منچستر انگلیس را داشت و نفرات سه تیم برتر در پایان این رقابت ها با فراخوان فدراسیون به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.
فریدون نوری ، رییس هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی گفت: مسابقات قهرمانی کشور داژبال بانوان نیز در هفته آینده برگزار می شود تا نفرات اردونشین این بخش نیز معرفی شوند.
وی افزود: تیم منتخب بانوان داژبال آذربایجان غربی نیز فردامتشکل از 7 ورزشکار به این مسابقات که به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد اعزام می گردند.
نوری با اشاره به شهرستان ، مهاباد، ارومیه ، خوی ، میاندوآب و نقده افزود این 5 شهرستان در این رشته فعال هستند که تقریبا اکثریت ورزشکاران تیم های اعزامی، از این 5 شهرستان به خصوص ارومیه میباشند و در صورت فعال تر شدن این رشته در سایر شهرستان ها مطمئنا هیئت همگانی استان وظیفه خود می داند تا این دسته از عزیزان را زیر چتر حمایت معنوی و مادی خود قرار دهد.

روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد