هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ نوامبر 7, 2017 ساعت 13:47 |

جلسه شورای راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی با حضور مسئولین و صاحب نظران حوزه ورزش کشور 15 آبان ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، جلسه شورای راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی عصر دیروز با حضور مسئولین و صاحب نظران حوزه ورزش کشور در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
دکتر علی مجد آرا در حاشیه این نشست اظهار داشت: فدراسیون ورزش های همگانی با رویکرد برنامه محور خود توانسته است ورزش کردن 21 درصد از جمعیت کشور را میسر کند.
رییس فدراسیون ورزشهای همگانی تصریح کرد : امسال نیز برنامه ریزی بسیار خوبی انجام شده که این روند رو به رشد خود را حفظ کنیم.
دکتر مهرزاد حمیدی رییس شورای راهبردی فدراسیون ورزشهای همگانی نیز گفت: شورای راهبردی جدای از تبادل اندیشه و تصمیم سازی کلان، همزمان برنامه های ورزش همگانی را پیش می برد و یک همسویی و هماهنگی بین دستگاهی ایجاد می کند.
همچنین میترا روحی نایب رییس بانوان فدراسیون ضمن اشاره به شعار امسال فدراسیون مبنی بر اینکه مادران عمود خیمه ورزش همگانی کشورند گفت : وقتی که شور و نشاطی را در خانواده ایجاد بکنیم جامعه ما از ورطه افسردگی رهایی پیدا می کند و ما با افزودن ورزش به سبد خانوار وضعیت شادی و نشاط را در جامعه ارتقا می دهیم.

نشست شورای راهبردی فدراسیون ورزشهای همگانی متشکل از متخصصین و خبرگان ورزش کشور با هدف فراگیر شدن ورزش همگانی برگزار می شود .

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد