هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ آگوست 13, 2018 ساعت 05:27 |

به گزارش روابط عمومي هيات ورزش هاي همگاني استان آذربايجان غربي ، محمدمهدی شهریاری امروز در دومین جلسه شورای ورزش استان با بیان اینکه برای تکمیل فضاهای ورزشی استان بیش از یکصد میلیارد تومان اختصاص یافته است ، گفت : یکی از مهمترین پروژه های ورزشی استان ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه است که برای تکمیل این طرح وزیر محترم ورزش اعتبار 17 میلیارد تومان تقبل و 5 میلیارد نیز از اعتبارات استانی اختصاص می یابد .

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پروژه های ورزشی در دست اقدام ، گفت: سالن ورزشی 15 هزار نفری ارومیه ، 5 هزار نفری سلماس ، خوی ، میاندوآب و مهاباد از جمله این پروژه ها هستند که از این تعداد ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه تا دهه مبارک فجر آماده بهره برداری خواهد شد.

مقام عالی استان از اختصاص فضای ورزشی تمام ادارات استان برای ورزش همگانی خبر داد و گفت : بر اساس این مصوبه جلسه، فضای ورزشی تمامی ادارات استان بصورت حداقل 2 ساعت در روز در اختیار عموم مردم قرارمی گیرد.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به فضاهای ورزشی روستایی ، اظهار داشت : در روستاهای بالای 200 خانوار حداقل زمین ورزشی روباز راه اندازی شود که این امر خود باعث افزایش سرانه ورزشی در استان خواهد شد لذا در این خصوص و بر اساس مصوبه جلسه دستگاههای و سازمانهای مربوطه می بایست هماهنگی ها و پیگیری های لازم برای ایجاد فضای ورزشی روباز برای روستاهای بالای 200 خانوار را انجام دهند.

شهریاری با بیان اینکه در خصوص سرانه فضاهای ورزشی نسبت به متوسط کشوری خیلی پایین هستیم ، گفت : پروژه های خوبی در دست اقدام است که بخشی تا پایان سال به بهره برداری می رسند .

تامین اعتبار مسابقات کاراته ، پیگیری جاده های تندرستی در سراسر استان ، هماهنگی تاریخ برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی ، هماهنگی برگزاری مسابقات بین المللی پیش رو از جمله دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم در خصوص هر کدام اتخاذ شد.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد