هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ جولای 31, 2015 ساعت 10:02 |

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی ، مجمع سالانه ی هیئت ورزشهای همگانی استان روز پنجشنبه مورخه ی 94/05/08 راس ساعت 10 صبح در سالن جلسه ی اداره کل ورزش و جوانان استان آ.غربی با حضور رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان و معاون اداره ورزش و جوانان و مسئول آموزش و برنامه ریزی و تحقیقات اداره کل ورزش و جوانان استان و  اعضای هیئت رئیسه ورزشهای همگانی استان  و مسئولین هیئت ورزشهای همگانی شهرستانها و مسئولین کمیته های هیئت ورزشهای همگانی استان برگزار شد .

مجمع هیئت همگانی استان 5  معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: ورزش به معنای خاص نه رسیدن به قهرمانی بلکه دست یافتن به جامعه ای سالم و بانشاط است و قهرمانی افتخار و عزتی است که آن را کامل می کند.
مجمع هیئت همگانی استان 4 مجمع هیئت همگانی استان 6کیومرث پورایراندوست در مجمع سالانه هیئت ورزشهای همگانی استان گفت: ورزش همگانی دامنه رسیدن به قهرمانی است و نقش مهمی در سلامت و شادابی جامعه دارد.
وی همچنین افزود: ورزش قهرمانی در واقع تکمیل کننده شادی و نشاط حاصل از ورزش های عمومی و همگانی می باشد که البته در جای خود بسیار غرورآفرین و ارزشمند است.
رئیس گروه توسعه ورزشهای همگانی اداره کل ورزش و جوانان نیز در این مجمع با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری و سیاست های وزارت ورزش و جوانان در راستای توسعه ورزش های همگانی گفت: ورزش تا شکلی رقابتی پیدا نکرده به معنای واقعی همان ورزش همگانی است که باید در شکلی ساده و کم هزینه در اختیار افراد مختلف مردم جامعه باشد.
مجمع هیئت همگانی استان 8دکتر اکرم مهدی زاده در این مجمع فرمودند : نگاه امروز دنیا و کشورهای پیشرفته به ورزش، ایجاد فضایی برای نشز و توسعه نشاط عمومی و سلامتی روح و جسم است و از این رو باید برای رسیدن به جامعه ای پویا و سالم و البته عاری از هرگونه ناهنجاری، فرهنگ توسعه ورزش همگانی را با مشارکت مردم و بخصوص نهادهای فرهنگی و اجتماعی تسرّی داد.
مهدی زاده در پایان از ارائه ایده های نو خلاقانه در توسعه ورزشهای همگانی که البته از تأکیدات وزارت ورزش و جوانان نیز می باشد استقبال کرد و گفت: طرح ها و ایده های بدیع می توانند هم به شکل علمی و هم عملی نتایج ارزشمندی به همراه داشته باشند.

مجمع هیئت همگانی استان 10 مجمع هیئت همگانی استان 7جناب آقای فریدون نوری رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان فرمودند : این هیئت در سال 91 رتبه 22 کشور را دارا بود که در سالهای 92 و 93 پس از تهران بزرگ در رتبه دوم ایستاد.

وی بیان کرد: هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی در سال گذشته عملکرد بسیار خوبی در اجرای همایش های همگانی ، ثبت رکوردهای شاخص کشوری ، اعزام به مسابقات و میزبانی جشنواره های مختلف داشته است.

نوری اظهار کرد: حفظ مقام موجود و بهبود وضعیت فعلی و تلاش برای کسب عنوان نخست نیازمند برنامه ریزی دقیق و ارتقای سطح کیفی و کمی در امور هیئت است.
ایشان در ادامه فرمایشات خود فرمودند : ورزش همگانی بنا به فرمایش و تاکید مقام معظم رهبری ، اهمیت بسیار بالایی در شناسایی و جذب قهرمانان ورزشکار و رشد و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای دارد.
وی ادامه داد: این هیئت با دارا بودن 27 کمیته ، نیازمند داشتن یک سالن اختصاصی برای برگزاری مسابقات ورزشی و اجرای دوره های آموزشی است تا مجبور نشویم برای هر برنامه ورزشی مبلغ کلانی را اجاره بهای سالن بدهیم.
نوری اظهار کرد: ورزش همگانی در هر زمان و مکانی با کمترین هزینه قابل اجراست لذا برای فرهنگ سازی و افزایش اقبال آحاد مردم جامعه وظیفه سنگینی بر عهده داریم.
وی اضافه کرد: فعال کردن کمیته های شهرستانی بنا بر ظرفیت و بسترهای مناسب منطقه باید در دستور کار روسای شهرستانی قرار گیرد که در غیر این صورت مسوولیت کمیته های غیرفعال به افراد دیگری سپرده می شود.
نوری گفت: کمیته های کودک ، بزرگسالان ، آمادگی جسمانی ، پیاده روی روزانه ، ادارات و سازمانها ، گردشگری ، مهارت فردی ، ورزش طبیعت ، طناب زنی و ماهیگیری از جمله کمیته های فعال در این هیئت است .
مجمع هیئت همگانی استان 2 مجمع هیئت همگانی استان 3 مجمع هیئت همگانی استان 11 مجمع هیئت همگانی استان 12در پایان این مراسم به هیئت ورزشهای برتر شهرستان جوایزی از سوی رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان تقدیم هیئت های برتر استانی شد .
روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد