هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ جولای 1, 2018 ساعت 20:20 |

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، مراسم ویژه هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای در آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

به گزارش هيات ورزش هاي همگاني استان آذربايجان غربي، مراسم ویژه هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با حضور جمعی از مربیان و داوران، پیشکسوتان و اعضای هیأت های ورزشی در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
در این مراسم دکتر چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ضمن تبریک روز ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای و روز بسیج ورزشکاران با اشاره به تلاش ورزشکاران در اعتلای نام ایران اسلامی و استان در سطح بین المللی گفت: باید از عملکرد درخشان ورزشکاران در مسابقات مختلف قدردانی کنیم که توانسته اند نام استان و کشور را در جهان مطرح کنند.
وی افزود: در این میان از ورزشکارانی که با منش پهلوانی و اخلاق مداری همواره پیام آور جوانمردی و عزّت بوده و موفقیت هایی را بدست می آورند قدردانی می کنیم و امیدواریم این رویه ادامه یابد.
کیومرث پورایراندوست معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با اشاره به موفقیت اخیر ورزشکاران استان در رقابت های آسیایی و بین المللی از جمله کسب 3 مدال آسیایی در رشته قایقرانی، مدال نقره در کشتی ناشنوایان جهان، و عملکرد درخشان در مسابقات تیراندازی جهان گفت: خوشحالیم که ورزشکاران استان توانستند در طی روزهای گذشته عناوین شایسته ای در مسابقات بین المللی کسب کنند، و این نشان داد که استان آذربایجان غربی توانایی های زیادی در ورزش دارد و ما باید تلاش کنیم جایگاه استان را سطح کشور، آسیا و جهان تثبیت کنیم.
وی ادامه داد: پهلوانان کسانی هستند که در یادها و قلب ها مانده اند و فراموش نمیشوند و باید همواره از آنان به نیکی یاد کنیم پهلوانانی همچون تختی، پوریای ولی، مرحوم باوند پور و …که هرگز فراموش نخواهند شد.
در این مراسم محرم نشاطی مسئول سازمان بسیج ورزشکاران استان ضمن گرامیداشت روز قشر بسیج ورزشکاران به تبیین برنامه ها و اهداف بسیج در حوزه ورزش و نیز مباحث اخلاقی و تربیتی پرداخت.
همچنین در این مراسم کریم آسیایی و منصور عشرتی از پیشکسوتان ورزش استان به بیان فلسفه و جایگاه ورزش پهلوانی و نقش اخلاق مداری در اعتلای مبانی اسلامی پرداختند.
در پایان از مربیان و داوران و پیشکسوتان اخلاق مدار عرصه ورزش آذربایجان غربی با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل بعمل آمد و جناب آقاي مجيد قدرتي نايب رئيس آقايان هيات ورزش هاي همگاني استان و جناب آقاي منصور عشرتي مسئول كميته بزرگسالان هيات ورزش هاي همگاني استان حضور داشتند .

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد