هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ نوامبر 2, 2015 ساعت 07:44 |

هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربیبه گزارش روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی ،  مسابقات فوتسال اولین دوره المپیاد ورزشي کارکنان دولت عصر دیروز با برگزاری دیدار فینال به پایان رسید . دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با برتری مقابل اداره کل ورزش وجوانان آذربایجان غربی، قهرمان مسابقات فوتسال اولین دوره المپیاد ورزشي کارکنان دولت شد .

این مسابقات با حضور هشت تیم در دو گروه چهار تیمی در دور مقدماتی پس از انجام دوازده بازی از تاریخ ۲۴ مهرماه در سالن 3000 نفري شهیدان آهندوست ارومیه برگزار شد.

تیمهای اداره کل زندانها و کتابخانه های استان در دیدار رده بندی به مصاف هم رفتند که در این دیدار تیم زندان ها تا دقایق آخر سه بر یک از حریف خود پیش بود که در همان دقایق آخر با دریافت دو گل , بازی با نتیجه سه بر سه به پایان رسید تا ضربات پنالتی مشخص کننده مقام سوم این دوره از رقابتها را مشخص کند. در ضربات پنالتی این تیم اداره کل زندانها بود که توانست با نتیجه دو بریک پیروز شود و مقام سوم فوتسال اولین دوره المپیاد ارومیه را به دست آورد.
در دیدار نهایی تیم  دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در برابر اداره کل ورزش و جوانان استان صف آرایی کرد که این دیدار در نهایت با سه گل به سود تیم دانشگاه علوم پزشکی به پایان رسید.
بدین ترتیب با قهرمانی تیم علوم پزشکی ارومیه، نائب قهرمانی اداره کل ورزش وجوانان استان و مقام سومی اداره کل زندانها پرونده اولین دوره مسابقات فوتسال المپیاد ورزشي کارکنان دولت در شهرستان ارومیه بسته شد.
هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد