مسابقات كشوري ليوان چيني برگزار شد

مسابقات كشوري ليواني چيني در مراغه برگزار شد

به گزارش روابط عمومي هيات ورزش هاي همگاني استان آذربايجان غربي ، مسابقات كشوري ليواني چيني پنچشنبه هشتم شهريور ماه سال جاري در باغ شهر مراغه برگزار شد . در اين دوره از مسابقات هيات ورزش هاي همگاني استان آذربايجان غربي در بخش دختران و پسران شركت كرده بود .

در پایان این رقابت‌ها در بخش دختران مریم محمدزاده از آذربایجان‌ شرقی در جوانان، ضحی دیهمی از آذربایجان‌شرقی در نوجوانان و ستایش عنایت‌زاده از اصفهان در نونهالان رتبه اول رده های مختلف را کسب کردند.
در بخش پسران نیز در جوانان مانی نصیر فام از کرمان، در نوجوانان آرمین رمضانی از آذربایجان‌شرقی و در نونهالان بنیامین رستمی از تهران رتبه اول را کسب کردند.
رئیس کمیته لیوان چینی هیات ورزش‌های همگانی کشور گفت: این رقابت‌ها با شرکت 50 ورزشکار از 10 استان کشور در سالن شهید کنعانی مراغه برگزار شد.
محمد محمدی افزود: این رقابت‌ها با حضور ورزشکاران دختر و پسر در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار شد.
وی اضافه کرد: ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقه 12 لیوان را در کمترین زمان به‌صورت سه سه سه، سه شش سه و سه شش سه چرخشی می‌چینند.
این مسابقه 3 مرحله دارد و برنده کسی است که در کمترین زمان هر 3 مرحله را به پایان برساند. ورزش لیوان چینی برای افزایش تمرکز، هماهنگی اعصاب، عضله دست و چشم برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *