هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ آگوست 1, 2018 ساعت 08:47 |

با حضور دکتر چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و معاونین ورزشی، توسعه منابع و پشتیبانی و فرهنگی و امور جوانان و رؤسای گروه های ورزش بانوان و ورزش همگانی اداره کل، نشست مشترک سالانه نواب رییس بانوان استان و کارشناسان ورزش بانوان شهرستانها در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش هيات ورزش هاي همگاني استان آذربایجان غربی، نشست مشترک سالانه نواب رییس بانوان استان و کارشناسان ورزش بانوان شهرستان‌ها در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست، دکتر عبدالله چمن‌گلی با اشاره به پیشرفت ورزش بانوان در استان که با تلاش مسئولین و مدیران بانوی استان رقم خورده است گفت: تمام تلاش من، استفاده از ظرفیت بانوان برابر با آقایان در صحنه ورزش استان است و برای این هدف برنامه ریزی کرده ام.
چمن گلی گفت: بانوان نقش مهمی در تأمین سلامت خانواده دارند و بهره گیری از ظرفیت بزرگ ورزش در ابعاد همگانی و قهرمانی زمینه ساز سلامت و نشاط عمومی و دستیابی به عزّت و غرور ملّی در عرصه های بزرگ ملّی و بین المللی است.
وی ادامه داد: از تمامی هیئت ها می خواهم تمام تلاش خود را برای پیشرفت رشته های مختلف انجام دهند و ما نیز در این راه به آنها کمک خواهیم کرد ضمن اینکه آمادگی میزبانی از مسابقات مهم داخلی و بین المللی را نیز داریم که اگر هیاتی آمادگی برگزاری مسابقه داشته باشد ما مقدمات آن را فراهم کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی اظهار کرد: یکی از راه های پیشرفت ورزش استفاده از ظرفیت ورزش در شهرستان هاست بطوری که مسئولین هیات ها در زمان های مختلف و بصورت دسته جمعی به شهرستان ها سفر و ضمن بازدید از امکانات و وضعیت ورزش آن منطقه، برای توسعه و پیشرفت آن برنامه ریزی کنند.

40 برنامه شاخص برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب
پورایراندوست معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان هم در این نشست گفت: خوشحالیم یکی از 17 نماینده استان در بازی های آسیایی از میان بانوان شایسته انتخاب شده و خانم بانی سعید در رشته تنیس یکی از شانس های کشورمان برای درخشش و کسب مدال نیز به شمار می رود.
وی ادامه داد: امسال و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 40 برنامه شاخص در نظر گرفته شده است که پارک گام یکی از آنهاست ضمن اینکه امسال از اولین دوره وزنه برداری کشورهای اسلامی نیز در آذربایجان غربی میزبانی خواهیم کرد.

گسترش نقش بانوان در ورزش
محمدحسین حسنی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی هم گفت: بحث حضور بانوان در حوزه جوانان و بخش فرهنگی در وزارت ورزش گسترش یافته و بالطبع در استان نیز در حال گسترش است.
وی افزود: ورزش نقش مهمی در اجتماعی تر شدن حوزه بانوان و گسترده تر شدن فعالیت های فرهنگی حوزه بانوان دارد و در این بین سازمان های مردم نهاد نیز می توانند نقش پررنگی در این مهم داشته باشند.

تلاش برای افزایش سهم بانوان در ورزش
شهلا مومن رئیس گروه هماهنگی بانوان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی افزود: برنامه های شاخصی برای توسعه ورزش بانوان به منظور افزایش مشارکت بانوان در ورزش قهرمانی در نظر گرفته ایم.
وی ادامه داد: در این میان برای افزایش تندرستی بین بانوان، افزایش حضور بانوان در اماکن وزشی و افزایش سهم ورزش در اوقات فراغت از جمله اهداف برنامه ریزی ها برای توسعه ورزش بانوان است.
وی با تأکید بر نقش مهم و کلیدی بانوان در توسعه و تعمیم ورزش در ابعاد همگانی و قهرمانی گفت: ورزشکاران بانوی استان از استعدادهای بالایی برخوردارند و ما با اعتماد به این ظرفیت وافر و حمایت از ورزش بانوان می توانیم هم ارکان سلامت روحی و جسمی خانواده ها را رشد دهیم و هم می توانیم نتایج خوبی را در میادین بزرگ و معتبر ورزشی کسب کنیم.
مؤمن از تلاش های ارزشمند نواب رئیس بانوان هیأت های ورزشی استان و کارشناسان ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها قدردانی و ابراز امیدواری کرد که با تلاش و برنامه ریزی منسجم به موفقیت های بزرگی دست یافت.
در خاتمه این نشست از خانم ها باباطاهری، حقّی و عبدالله زاده کارشناسان بانوان ادارات ورزش و جوانان شهرستان های مهاباد، میاندوآب و خوی به جهت کسب رتبه های اول تا سوم ارزیابی سال 96 بر امبنای شاخص های وزارت ورزش و جوانان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد