هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ آگوست 15, 2018 ساعت 08:38 |

نشست هم اندیشی فدراسیون ورزشهای همگانی کشور با هیات های استانی منطقه 5 کشور به میزبانی تبریز روز سه شنبه بیست وسوم مردادماه در محل هتل بین المللی تبریز با حضور دکتر مجدآرا ریاست محترم فدراسیون برگزار گردید.

مجد آرا رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور گفت: در خصوص سیاست ها و برنامه های راهبردی فدراسیون تشریح کرد وی همچنین از اهمیت آموزش، ایجاد تحول در برنامه ریزی برای اینده و همچنین الزام هیاتهای استانی برای تشکیل مجامع سالیانه سخن گفت.
مجدآرا در بخش دیگری از سخنانش بر تشکیل شورای ورزش همگانی در استانها و جذب حامی مالی برای برگزاری همایش ها تاکید کرده، افزود: نظارت و کنترل بر هیأتهای شهرستانها و بخشها باید به دقت انجا گردد تا در راستای توسعه ورزش همگانی گامهای بهتری و موثرتری برداریم.
رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور گفت: ایجاد اتاق فکر و برگزاری جلسات شورای راهبردی استان می تواند مسئولان استانی را برای تدوین استراتژی یاری کند.

مجدآرا ادامه داد: الزام هیات استانی برای برگزاری همایش های صبح و نشاط در سطح استان و هماهنگی برای پخش در شبکه های استانی به صورت هفتگی راهکاری دیگری است تا ورزش همگانی و تحرک بدنی همواره در اذهان مردم باشد.
مجدآرا، ترغیب و تشویق شهرداران شهرهای استان برای توسعه ورزش همگانی و انتخاب شهردار نمونه را مهم دانست.
در این جلسه مسئولان هیأت های ورزش همگانی استانهای اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی ضمن گزارش عملکرد خود گزارشهای مالی هیاتها را ارائه دادند و در خصوص ورزش همگانی بانوان الخصوص دوره های آموزشی ،تمدید کارتهای مربیگری ، برگزاری دوره های آموزشی ویژه بازآموزی مربیان وغیره مباحث چشم گیری مطرح گردید .

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد