هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ جولای 15, 2018 ساعت 01:34 |

به گزارش روابط عمومي هيات ورزش هاي همگاني استان آذربايجان غربي ، کارگاه آموزشی ورزش فریزبی با هدف آشنایی خبرنگاران ورزشی نویس با رشته های مختلف فریزبی در سالن 9 دی ارومیه برگزار شد.

این کارگاه آموزشی که در خاتمه به یک بازی آلتیمیت فریزبی بین تیم انجمن خیریه امید و خبرنگاران انجامید با عنوان برنامه هفته المپیک و به همت کمیته فریزبی استان برگزار شد در پایان گواهی کارگاه آموزشی فریزبی نیز به خبرنگاران اهدا شد.
میلاد دبیری رییس کمیته فریزبی هيات ورزش هاي همگاني استان آذربايجان غربي در حاشیه این کارگاه گفت: کمیته فریزبی استان از سال ۱۳۹۰ شروع به کار نمود و تا هم اکنون هر ساله چندین جشنواره و مسابقات و کارگاههای آموزشی در سطح استان برگزار می شود.
وی ادامه داد: هم اکنون نیز در ۱۰ شهرستان مسئول کمیته فریزبی تعیین گردیده و در این زمینه فعالیت دارند که از پیشتازان آن شهرستانهای میاندوآب و قوشچی است که بعد از ارومیه مرکز استان در رشته فریزبی فعالیت چشم گیری دارند.
دبیری در پایان گفت: کمیته فریزبی استان آذربایجان غربی در ارزیابی عملکردی سال ۱۳۹۶ رتبه نخست را به خود اختصاص داده که این نشان از همت و تلاش شبانه روزی اعضای هیات همگانی استان به ویژه اعضای کمیته فریزبی استان بوده و رتبه دوم استان تهران و رتبه سوم استان خوزستان بوده است
بازی بین دو تیم فریزبی استان و خبرنگاران در انتها 5 بر 4 بنفع تیم استان (انجمن امید) به پایان رسید.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد