هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ جولای 23, 2017 ساعت 06:05 |

گردهمایی روسای کمیته های فریزبی سراسر کشور با حضور آقای دبیری رئیس کمیته فریزبی استان آذربایجان غربی و سایر روسای کمیته ها در قم برگزار شد.

گردهمایی روسای کمیته های فریزبی سراسر کشور در شهر مقدس قم روز دوشنبه ۱ مرداد ۹۶ در محل هیئت ورزشهای همگانی این استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی ، اولین گردهمایی روسایی کمیته های ورزش فریزبی سراسر کشور در آستانه میلاد حضرت فاطمه معصومه و به میزبانی هیئت ورزشهای همگانی استان قم با حضور دکتر سید شهرام میرزمانی رئیس انجمن فریزبی کشور ، حجت الاسلام یزدی رئیس هیئت ورزشهای همگانی و روح الله رمضانی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید.

درابتدای این جلسه حجت الاسلام یزدی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان قم و سرپرست گردهمایی ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و تبریک میلاد مسعود کرمیه اهل بیت (س) آمادگی استان قم برای میزبانی مسابقات کشوری و حمایت خود از این رشته را اعلام کرد و از دکتر میرزمانی که با فعالیت های خود روح جدیدی در کالبد این رشته دمیده قدردانی کرد. رییس هیئت ورزشهای همگانی قم نشاط و هیجان رشته فریزبی را در سطح رشته فوتبال بیان کرد و از وجود استعداد های خوب پرورش یافته توسط کمیته فریزبی در این استان خبر داد .

همچنین از فعالیت ذاکریان مسئول کمیته فریزبی در استان قم تشکر نموده و اظهار امید واری کرد قم می تواند میزبان خوبی برای مسابقات و دیگر رویدادهای ورزش فریزبی باشد .

در ادامه جلسه رمضانی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان بیان کرد: به واسطه ویژگیهای خاص این رشته و کم هزینه بودن آن که از مزیت های بارز آن است، توسعه این رشته ورزشی در بین بانوان و دختران با توجه به فقر حرکتی این قشر از جامعه لزوم برنامه ریزی در این زمینه احساس می شود. رمضانی ورود ورزش فریزبی به المپیک را گام بزرگی برای توسعه این ورزش دانست و حضور در مسابقات کارکنان دولت ، دانشجویان و دانش آموزی را جهت گسترش این رشته مهم و ضروری میباشد .

دکتر شهرام میرزمانی – رییس انجمن فریزبیدر بخش دیگری از این مراسم دکتر میرزمانی رییس انجمن فریزبی کشور ضمن تشکر از اداره کل ورزش و جوانان – هیئت ورزشهای همگانی و کمیته فریزبی استان قم بابت میزبانی این گردهمایی تشکر کرد و هدف از این گردهمایی هماهنگ کردن کمیته متناظر استانی و کمیته های ستادی انجمن و همدلی و همزبانی مطابق با روح جوانمردی رشته ورزش فریزبی اعلام کرد برنامه ها و رویکرد های این انجمن در زمینه رشته فریزبی و راهکارهای توسعه این رشته را بیان کرد و به مباحث تخصصی این رشته پرداخت.

دکتر میرزمانی ضمن اعلام محدود بودن منابع فدراسیون ورزشهای همگانی به علت تعدد رشته های ورزشی خواستار استفاده از ظرفیتهای ادارات کل استانها شد و ادارات کل استانها را بازوی اجرایی فدراسیون خواند .

دکتر علی ذاکریان – دبیرکل انجمن فریزبی

در ادامه دکتر علی ذاکریان دبیر کل انجمن و رییس کمیته فریزبی استان قم به بیان برنامه های انجام شده چند ماهه اخیر و برنامه های آتی انجمن ورزش فریزبی پرداخت .

در پایان جلسه روسای کمیته متناظر استانها مشکلات و موانع خود را در استانها بیان کردند و رییس انجمن تلاش برای پیگیری و رفع موانع را از طریق کمیته های ستادی از برنامه های مهم انجمن خواند .

زیارت بارگاه مقدس حضرت معصومه (س) و مسجد جمکران از برنامه های فرهنگی این گردهمایی بود.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد