هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ ژوئن 29, 2018 ساعت 07:30 |

به گزارش روابط عومي هيات ورزش هاي همگاني استان آذربايجان غربي ، همایش پیاده روی و کوهروی به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، گرامیداشت شهدای هفتم تیر و هفته المپیک ۸ تیرماه روز جمعه راس ساعت ۶:۳۰ صبح در سر داغی اروميه برگزار شد .

در این همایش که با برنامه ریزی اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه و فرمانداری و همکاری هیئت ورزش هاي همگانی و هئیت کوهنوردی و صعودهای ورزشی و مشارکت مجموعه تفریحی گردشگری بام ارومیه برگزار شد، شرکت کنندگان مسیر برج خدمات فناوری به سمت سیر داغی را پیمودند.
همایش پیاده روی و کوهروی با حضور مسئولین، کارکنان و نهادهای اعضای شورای اداری شهرستان ارومیه و حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان غربی و اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر همزمان با هفته المپیک، گرامیداشت شهدای هفتم تیر و روز جهانی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد در این همایش ورزشی که در مجموعه تفریحی گردشگری بام ارومیه اجرا شد؛ شرکت کنندگان علاوه بر پیاده‌روی ، نرمش صبحگاهی را هم برگزار نمودند.

طبق مصوبه شورای اداری، مقرر گردیده است همایش پیاده روی و کوهروی اعضای شورای به طور مستمر در طول سال اجرا شود . در اختتامیه این همایش پس از صرف صبحانه و انجام قرعه‌کشی جوایزی به شرکت کنندگان در این همایش اهداء شد.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد