اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی کمیته فریزبی استان آذربایجان غربی اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش با شعار “ورزش فریزبی برای همه” , “Frisbee for all” برگزار گردید .

جشنواره ملی ورزش فریزبی4 خرداد ماه در سه بخش ( مدرسه استاد شهریار ، دانشگاه ارومیه و کلاس رزمی گردان امام علی (ع) برگزار گردید که در پایان به تمامی شرکت کننده گان گواهی شرکت و به قید قرعه بیش از 80 عدد جوایز ورزشی اعطاء گردید.
بخش اول:
گزارش تصویری از برگزاری اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش که در مدرسه استاد شهریار با حضور بیش از 150 نفر از دانش آموزان و اولیای محترم ایشان در 5 ایستگاه ( تارگت فریزبی ، سبد فریزبی، بولینگ فریزبی ، دیسک گلف و کن جام ) برگزار گردید که در پایان به تمامی شرکت کننده گان گواهی شرکت صادر و به قید قرعه جوایز نفیسی اعطاء گردید.
بخش دوم:
گزارش تصویری از برگزاری اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش که در دانشگاه ارومیه با حضور بیش از 70 نفر از دانشجویان در 4 ایستگاه ( تارگت فریزبی ، بولینگ فریزبی ، دیسک گلف و کن جام ) و آموزش ویژه پرتاب و دریافت برگزار گردید که در پایان به تمامی شرکت کننده گان گواهی شرکت صادر و به قید قرعه جوایز نفیسی اعطاء گردید.
بخش سوم:
گزارش تصویری از برگزاری اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش که در کلاس رزمی گردان امام علی (ع) با هدف معرفی و آموزش مهارتهای اولیه پرتاب و دریافت به بسیجیان محترم برگزار گردید که در پایان به تمامی شرکت کننده گان گواهی شرکت صادر گردید.
و اختتامیه جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش 5 خرداد ماه در دو بخش ( سالن 9 دی برای بازیکنان حرفه ای این رشته راس ساعت 11:30 و پارک گوللر باغی راس ساعت 18:30) برگزار گردید.

عکسهایی از اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی که در روز جهانی تلاش برگزار گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *