هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ می 26, 2017 ساعت 07:01 |

به گزارش روابط عمومی کمیته فریزبی استان آذربایجان غربی اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش با شعار “ورزش فریزبی برای همه” , “Frisbee for all” برگزار گردید .

جشنواره ملی ورزش فریزبی4 خرداد ماه در سه بخش ( مدرسه استاد شهریار ، دانشگاه ارومیه و کلاس رزمی گردان امام علی (ع) برگزار گردید که در پایان به تمامی شرکت کننده گان گواهی شرکت و به قید قرعه بیش از 80 عدد جوایز ورزشی اعطاء گردید.
بخش اول:
گزارش تصویری از برگزاری اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش که در مدرسه استاد شهریار با حضور بیش از 150 نفر از دانش آموزان و اولیای محترم ایشان در 5 ایستگاه ( تارگت فریزبی ، سبد فریزبی، بولینگ فریزبی ، دیسک گلف و کن جام ) برگزار گردید که در پایان به تمامی شرکت کننده گان گواهی شرکت صادر و به قید قرعه جوایز نفیسی اعطاء گردید.
بخش دوم:
گزارش تصویری از برگزاری اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش که در دانشگاه ارومیه با حضور بیش از 70 نفر از دانشجویان در 4 ایستگاه ( تارگت فریزبی ، بولینگ فریزبی ، دیسک گلف و کن جام ) و آموزش ویژه پرتاب و دریافت برگزار گردید که در پایان به تمامی شرکت کننده گان گواهی شرکت صادر و به قید قرعه جوایز نفیسی اعطاء گردید.
بخش سوم:
گزارش تصویری از برگزاری اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش که در کلاس رزمی گردان امام علی (ع) با هدف معرفی و آموزش مهارتهای اولیه پرتاب و دریافت به بسیجیان محترم برگزار گردید که در پایان به تمامی شرکت کننده گان گواهی شرکت صادر گردید.
و اختتامیه جشنواره ملی ورزش فریزبی در روز جهانی تلاش 5 خرداد ماه در دو بخش ( سالن 9 دی برای بازیکنان حرفه ای این رشته راس ساعت 11:30 و پارک گوللر باغی راس ساعت 18:30) برگزار گردید.

عکسهایی از اولین جشنواره ملی ورزش فریزبی که در روز جهانی تلاش برگزار گردید

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد