هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اکتبر 3, 2020 ساعت 13:55 |

برترین‌های پویش آماده‌باش در آذربایجان‌غربی معرفی شدند

رییس هیات ورزش‌های همگانی آذربایجان‌غربی گفت: برترین‌های پویش سراسری “آماده‌باش” و عوامل برگزاری این پویش بعد از ۵۰ روز از برگزاری آن معرفی و از آنان قدردانی شد.

محمود اشتری گفت: برترین‌ها و فعالین پویش آماده‌باش، کمیته‌های برتر هیات ورزش‌های همگانی استان در این پویش و همچنین عوامل و هیات‌های شهرستانی موفق در برگزاری پویش در استان معرفی شدند.

وی گفت: با گذشت ۵۰ روز از برگزاری پویش در استان همزمان با سراسر کشور و با هدف از بین بردن کم‌تحرکی مردم و ورزش در دوران خانه‌نشینی در زمان شیوع بیماری کرونا، تاکنون حدود ۲ هزار نفر در استان به عضویت پویش درآمده‌اند.

وی ادامه داد: برترین‌های نخست این پویش در رشته‌های بازی‌ها و ورزش‌های کودکانه، طناب‌زنی، پیلاتس، فریزبی، ایروبیک، کراس ترینینگ و یوگا به انتخاب داوران و مورد پسند قرارگرفتن توسط کاربران برگزیده و از آنان با اهدای جوایز تجلیل شد.

اشتری افزود: هیات‌های شهرستان‌های ارومیه، ماکو، پیرانشهر، بوکان، مهاباد، سلماس و میاندوآب و کمیته‌های پیلاتس، ایروبیک، ورزش در آب، یوگا، فریزبی، کراسفیت، ماهیگیری و کراس ترینینگ نیز بیشترین فعالیت را در این پویش داشتند.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی آذربایجان‌غربی گفت: هیات همگانی استان با توجه به ادامه بیماری کرونا، این پویش را ادامه خواهدداد و تاکنون پویش آماده‌باش نقش مهمی در معرفی ورزش‌های مختلف همگانی در سطح کشور و استان آذربایجان‌غربی داشته‌است.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد