هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی
هیئت ورزشهای همگانی استان آ.غربی

سخن رئیس هیئت

جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات هیات ورزش های همگانی استان : این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ دسامبر 27, 2019 ساعت 12:42 |

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان آذربایجان غربی ، گردهمایی سراسری نواب رئیس بانوان هیات های ورزش همگانی استان های کشور با حضور خانم دکتر فرهادی زاد معاون توسعه امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ، پورایراندوست سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان و سرکار خانم میترا روحی نایب رئیس بانوان فدارسیون ورزش های همگانی ، سکارخانم علی لو مدیرکل بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی ، جناب آقای اشتری ریاست محترم هیات ورزش های همگانی استان آذربایجان غربی و سایر مسئولین فدراسیون ورزش های همگانی مورخه ۵ دیماه در هتل بین المللی پارک ارومیه برگزار گردید .

مهین فرهادی‌زاد روز پنج‌شنبه در حاشیه گردهمایی نائب‌رییسان بانوان هیأت‌های استانی فدراسیون ورزش‌های همگانی اظهار داشت: بانوان بعد از پیروزی‌ انقلاب اسلامی وارد عرصه‌های مختلف از جمله ورزش شدند و توانستند علاوه بر کسب موفقیت‌های بی‌نظیر در این عرصه‌ها، نیازهای مردم در حوزه فعالیت‌های اجتماعی را نیز رفع کنند؛ ورزش همگانی به عنوان یکی از مهم‌ترین عرصه‌های ورود بانوان محسوب می‌شود و تلاش می‌کنیم این قشر بیش از پیش در این عرصه حضور داشته باشند.

وی اضافه کرد: ورزش سبب ایجاد شور و نشاط، تندرستی و سرزندگی بانوان می‌شود و باید این فضا را ایجاد کنیم که حضور مردم به ویژه بانوان در ورزش همگانی‌ بیشتر شود تا زنانی قدرتمند در اجتماع داشته باشیم.

«فرهادی‌زاد» با اشاره به حرکت دنیا به سمت برابری بین مردان و زنان، افزود: ما بیش از بقیه برای رسیدن به برابری بین این دو قشر تلاش کرده‌ایم و امیدواریم امکانات، مسابقات و میزان توجه به بانوان نیز افزایش یابد و خوشحالیم در ورزش همگانی، محوریت اصلی را به بانوان اختصاص داده‌ایم.

وی اضافه کرد: طی سال آینده چند برنامه خاص بانوان در زمینه ورزش همگانی‌ علاوه بر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده فدراسیون همگانی با همکاری وزارت ورزش اجرا خواهیم کرد که بازی‌های روستایی زنان و طبیعت‌گردی از جمله آنهاست.

محمود اشتری رییس هیات ورزش همگانی استان نیز ضمن خوش آمد گویی به نواب رییس بانوان و اظهار خرسندی برای میزبانی این گردهمایی ، فعالیتهای بانوان را در توسعه ورزش همگانی مهم دانست  و بر نقش بانوان در رسیدن به اهداف فدراسیون ورزشهای همگانی تاکید کرد.

سرپرست محترم اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی ، در اولین روز کاری اش بعنوان سرپرست اداره کل ضمن تشکر از حضور معاون ورزش بانوان خوش آمد گویی به مهمانان و شرکت کنندگان این جلسه از زحمات آقای دکتر چمن گلی تقدیر و تشکر کردند و برگزاری این جلسه همگانی رو به فال نیک گرفتند .
پور ایراندوست با اشاره به برگزاری لیگ جهانی والیبال و تاثیر آن در ایجاد نشاط و شور در جامعه اظهار امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت های موجود بتوان فعالیتهای جدی تری را برای توسعه ورزش همگانی و سلامتی جسمانی و شور و نشاط اجتماعی برنامه ریزی نمود.

مومن معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز به نتایج تحقیقات انجام شده در خصوص نشاط اجتماعی و امید به زندگی، اهمیت ورزش همگانی در ایجاد شور و نشاط اجتماعی اشاره کرد.

در ادامه این نشست، دکتر روحی ضمن تشکر از مسئولین استان برای  پذیرش میزبانی گردهمایی بانوان و تشکر از حضور دکتر فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان و قدردانی از زحمات هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی ، گزارشی اجمالی از فعالیتهای انجام شده بانوان در بخش های همایش، جشنواره، مسابقات، فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی و دوره های آموزشی را ارائه کرد.

وی در ادامه به همکاری خوب بانوان هیات های ورزش همگانی با معاونین بانوان استانها در اجرای طرح های ملی بانوان اشاره و خاطر نشان کرد: حمایت بانوان استانها از فعالیتهای هیات ورزش همگانی می تواند نقش بسزایی در توسعه ورزش بانوان داشته باشد. همچنین در خصوص برنامه ریزی و همکاری مشترک برای توسعه ورزش همگانی در بخش ورزش بانوان اعلام آمادگی کرد.

در پایان این گردهمایی ، شرکت کنندگان در کارگاههای آموزشی با عناوین سواد حرکتی و  محورهای توسعه ورزش همگانی TAFISA به مدرسی دکتر دهقانی زاده و دکتر روحی شرکت نموده و گواهینامه های خود را از معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان دریافت کردند.

درباره نویسنده / admin

[ همه نوشته های admin → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد